Zájmové kluby

 

BEST

Činnost: BEST - Board of European Students of Technology - je mezinárodní organizace působící na ČVUT od roku 2009. Jedná se o sdružení studentů, kteří mají chuť cestovat, zlepšovat svou angličtinu, poznávat nové lidi a zapojovat se do organizace různých studentských aktivit - inženýrských soutěží na ČVUT, vzdělávacích kurzů pro zahraniční studenty či mítinků komisí mezinárodního BESTu. Otevřeno všem, kteří mají zájem získávat nové přátele z celé Evropy, poznavat nové formy zábavy a nabrat nové zkušenosti z mnoha technických i netechnických oblastí.

www.bestprague.cz

GALIBI

Činnost: vysokoškolský gay a lesbický spolek působící na ČVUT v Praze. Naše aktivity jsou zaměřeny na studenty, ale klidně se jich můžou zúčastnit absolventi a jejich přátelé. Náplní klubu je sdružovat studenty, mladé lidi a pořádat pro ně různé mimoškolské aktivity.

www.galibi.czwww.fb.com/galibicz

eFDrive

Činnost: Klub EFDRIVE je zájmovým klubem Studentské unie ČVUT. Působíme při Fakultě dopravní, ale naše aktivity ji přesahují. Dáváme věci do pohybu! Zabýváme se organizováním širokého spektra akcí více či méně souvisejících s Fakultou dopravní ČVUT: seznamovák UZEL, Cyklojízda s děkanem, Noc na fakultě, Pártymotoráček po Praze a okolí, Studentský den FD, Orientační závod pražskou MHD, Grilování na štěrkovém loži, Beseda s děkanem a další.

http://efd.su.cvut.czwww.fb.com/efdrive

STOH

Činnost: klub STOlních Her organizuje pro své členy i pro širokou veřejnost se zájmem o deskové a stolní hry pravidelná volná hraní, tematické večery a semestrální Turnajovou ligu s neuvěřitelnou nabídkou více jak 300 her. Od klasických šachů, Go či Člověče, nezlob se! až po nejžhavější novinky, které získává díky partnerství s vydavateli a prodejci her. Dokonce je možné jednou za čas ve STOHu narazit na testování nových her, které ostatní hráči nakoupí v obchodech třeba až o rok později. Je možné si zahrát jak oddechové hry, párty hry (známé Activity či Times Up nebo Pictomania), tak i víkendové strategie (např. StarCraft, Doom či Game of Thrones). O klub se stará parta nadšenců, kteří zároveň získávají zkušenosti s hrami a cenné kontakty, ty pak mohou využít a pracovat už při škole (nebo až po škole) pro vydavatele či prodejce stolních her.

​www.stoh.su.cvut.cz

Klub čajovna

Činnost: pohodový studentský klub, kam si můžete přijít popovídat s přáteli, dát si šálek dobrého čaje nebo navštívit pravidelné cestovatelské večery.

www.klubcajovna.cz

Křesťanský klub

Činnost: sdružuje křesťany a zájemce o křesťanství zejména z řad studentů ČVUT,  přednášky a další společensko-kulturní akce pro širší veřejnost.

​www.signaly.cz/kklub


 

Engineering Student Club

Činnost: Posláním Engineering Student Club je umožnit studentům rozšířit své vědomosti a zkušenosti díky kontaktu s praxí. Klub dále napomáhá komunikaci mezi studenty a vedením fakulty a zprostředkovává projekty, které nabízí průmysl.

www.​esc.fs.cvut.cz

FIT++

Činnost: Zájmový klub FIT++ sdružuje aktivní studenty na Fakultě informačních technologií. Chceme být odrazovým můstkem pro všechny studenty, kteří by se rádi podíleli na Seznamováku, organizaci Dní otevřených dveří a dalších zavedených ale i úplně nových akcí, se kterými přijdou sami studenti. Obecně podporujeme studentské aktivity v rámci celé Studentské unie či v samosprávných akademických orgánech. Chceme být spolehlivými prostředníky při komunikaci fakulty se studenty.

klubfitpp.cz

+/-FEL

Činnost: Klub je zaměřený na sdružování aktivních studentů na fakultě za účelem rozšiřování jejich schopností a vědomostí. Plánujeme vypomáhat na akcích fakulty a pohráváme si i s myšlenkou vlastních akcí. Dále chystáme exkurze do firem, přednášky od hostů a uspořádání workshopů.

www.pm.fel.cvut.cz

zaČVUTění

Činnost: Jeden kurz, všechny fakulty. Léto, voda, drinky. Starší spolužáci s know-how, prezentace studentských klubů, přednášky o škole. Vydatná strava a sportovní areál v kempu. Celý program dobrovolný, na co vstaneš, na to vstaneš, nikdo tě do ničeho nebude nutit. Jestli jsi přemýšlel/a o tom, jak odstartovat svůj studentský život, tak už víc nemusíš.

zacvuteni.cz