IT večer a Jakub Železný, LAW FIT 2014

  • Vytvořeno: 22. Duben 2014 - 23:05
  • Autor: Vojta Hejl
Clever automobily 21. století - 28.04.2014
V rámci další přednášky v rámci Informatických večerů v pondělí 28. dubna se zaměříme na chytré automobily. Jak zvýšit nejenom bezpečnost pasažérů, ale i ostatních účastníků silničního provozu bude demonstrováno na vysoce inovativních asistenčních systémech řidiče. Jedná se o systémy, které propojují svět komfortu a bezpečnosti v okamžicích těsně před i těsně po nehodě. http://fit.cvut.cz/informaticke-vecery
 
 
 
Základy vedení rozhovorů v současné televizní praxi - 28.04.2014
V pondělí 28. dubna od 12:45 se v posluchárně T9:155 koná v rámci předmětu BI-PPR přednáška Jakuba Železného, moderátora České televize. Cílem je přiblížit současnou praxi při přípravě a vedení především politických rozhovorů v televizním zpravodajství České televize. Součástí přednášky bude obecný úvod do problematiky televizního moderování i konkrétní příklady povedených/méně povedených rozhovorů. 
 
 
 
LAW FIT 2014 Právo a reklama na internetu - 19.05-2014
Reklama na internetu dnes již neznamená pouze správné marketingové plánování, ale do hry vstupuje regulace. Nelze neomezeně pracovat s osobními údaji uživatelů sociálních sítí nebo sledovat uživatele, kteří blokují používání cookies. A první pokuty v řádech desítek miliard dolarů padají. Pro ty, kteří chtějí reklamu na internetu dělat úspěšně, tedy i v souladu s právními předpisy, je tu konference LAW FIT. Nenechte se ovlivnit radami takzvaných odborníků, ale přijďte si poslechnout ty, kteří této problematice skutečně rozumějí. LAW FIT - Konference, která spojuje otázky práva a IT.