Index studenta ČVUT

S ohledem na momentální situaci a omezení provozu školy a akcí měníme i fungování projektu Indexu studenta ČVUT.

Vydávání cen

Protože drtivá část cen je momentálně v prostorech, kam se nemůžeme jen tak dostat, dočasně pozastavujeme vydávání cen do doby, než bude chod školy a jejích budov uveden do standardního provozu. Toto omezení se týká všech nevydaných cen. Nebojte se, o kredity nepřijdete a svoji cenu určitě dostanete.

Kreditové hranice pro výdej cen

V době určování kreditových hranic jednotlivých odměn jsme počítali s tím, že i během letního semestru projekt poběží jak po másle a v Indexu bude jedna akce za druhou. Bohužel tomu tak není a my jsme si plně vědomi toho, že kreditově dosáhnout na některé ceny během jediného semestru by chtělo opravdu slušný výkon. :) Z tohoto důvodu bude dle vývoje situace změněno nacenění odměn tak, aby byly dosažitelnější. Tato změna se nevztahuje na již vyžádané či vydané odměny.

 


O projektu

 
Papírovým indexům na ČVUT již dávno odzvonilo. S modrou knížečkou, kde byly zaznamenány tvé studijní výkony, se už nesetkáš. Setkáš se však s jiným Indexem. Indexem studenta ČVUT, aplikace od Studentské unie ČVUT.
 
Však to znáš, na ČVUT to prostě žije. V pondělí jedna akce, hned na to další... Jak se v tom má člověk orientovat? Naštěstí je tu Index studenta ČVUT, ve kterém najdeš většinu akcí, které SU ČVUT či ČVUT organizuje. V appce si můžeš poctivě všechny návštěvy akcí zapisovat a získávat za ně virtuální kredity. S nimi pak můžeš nejen machrovat před kamarády, ale také je můžeš proměnit za opravdu vymazlené ceny. 
 
A jak to vlastně funguje? Jednoduše. V aplikaci najdeš seznam akcí zapojených do projektu. Až na akci přijdeš, tak musíš najít QR kód, který bude označen logem Indexu studenta ČVUT. Pak už jen stačí otevřít aplikaci, onen QR kód načíst a voilá, kredity jsou doma! Pokud bys QR kód nemohl najít, mrkni na Facebookovou událost akce, kde by informace o místě vyvěšení QR kódu měla být zveřejněna.
 
Zajímá tě konkrétní detail k Indexu studenta ČVUT? Došlo někde k problému? Nebo organizuješ akci a rád(a) bys ji měl(a) v Indexu? Neváhej nám napsat na

 

Stáhni si Index do svého smartphonu ještě dnes: Android / iOS

 

Ceny

Máš v Indexu studenta nasbírané kredity? Super! Můžeš si za ně vybrat odměnu. :)

Stačí jen napsat na

o jakou odměnu máš zájem a poté se domluvíme na předání. Dovolujeme si upozornit, že při každé žádosti o vydání ceny projde váš stav kreditů včetně načtených akcí ruční kontrolou organizátory projektu. Pokud budou nalezeny nějaké nesrovnalosti (například více načtených akcí z různých míst ve stejný moment či krátký časový úsek a pod.), vyhrazujeme si právo cenu nevydat a tohoto práva budeme využívat. Hrajme fér. ;)  

U některých cen je dostupné omezené množství. Ale neboj, dokud tu cena visí, tak dostupná je. 

Za poskytnutí cen ČVUT děkujeme Rektorátu ČVUT (odboru PR a marketingu), za permanentky a vstupenky na hokej pak našemu hokejovému týmu Engineers Prague.

Otvírák na klíče SU ČVUT
Počet kreditů: 20

Znáš to… Koupíš si pivo, limonádu či cokoliv a nemáš po ruce nic, čím bys lahev mohl otevřít. I když zastáváme teorii, že celý svět je vlastně otvírák, s naším kompaktním otvírákem na klíče to rozhodně bude komfortnější.

Otvírák na lednici ČVUT
Počet kreditů: 30

Bude stát po boku tvé lednice a bude připraven ti posloužit kdykoliv, když si budeš chtít otevřít nějaké vychlazené posilnění.

Dva vstupy na libovolný zápas Engineers Prague
Počet kreditů: 50

Naplněný stadion Hvězda, stovky fanoušků, náš tým Engineers Prague na ledě a ty v kotli. Už to vidíš? S touto cenou to můžeš i zažít a rovnou se svým kámošem! 

Sluneční brýle SU ČVUT – předobjednání, dostupné až na začátku března
Počet kreditů: 80

Léto je sice ještě daleko, ale částečně se na jeho vlnu můžeš naladit s těmito červenými stylovými slunečními brýlemi s UV filtrem, které jednoznačně seknou každému.

Sluneční brýle ČVUT
Počet kreditů: 80

Modrá je dobrá a na brýlích je ještě lepší. Kromě samotných slunečních brýlí tě čeká lví ochrana v podobě UV filtru a také ochranného pouzdra, aby ti brýle nějaký ten semestr vydržely. 

Ponožky ČVUT
Počet kreditů: 90

Nenápadná, ale přeci jen neuvěřitelně praktická odměna v podobě kvalitních funkčních ponožek s logem tvé alma mater! Jak by pravil klasik – kdo z vás to má? ;) 

Magnetický odznáček lvíčka ČVUT
Počet kreditů: 90

Nezbytný doplněk pro všechny společensky naladěné ČVUŤáky, který se blýskne třeba na Reprezentačním plesu ČVUT a dalších akcích. 

Permanentka na zápasy Engineers Prague
Počet kreditů: 100

Máš rád hokej a ten univerzitní zvlášť? S permanentkou na zápasy našeho hokejového týmu Engineers Prague budeš moci navštívit každý jejich zápas a užívat si jedinečnou atmosféru univerzitního hokeje.

VIP vstup na Strahov OpenAir 2020
Počet kreditů: 160

Zažij jeden z nejstarších festivalů v České republice z pohledu VIP hosta! Se vstupem do VIP zóny se váže nejen zajištěné občestvení, ale také se můžeš setkat s vystupujícími i ostatními aktivními členy Studentské unie ČVUT.

VIP vstup na Vítejte na ČVUT 2020
Počet kreditů: 160

Vařící gramce, dunící Malá sportovní hala Holešovice a ta největší uvítací párty, kterou může ČVUŤák kdy zažít. Tak vše je společným jmenovatelem párty Vítejte na ČVUT, kterou si můžeš vychutnat až do dna ve VIP zóně.

​​​​Modrá mikina ČVUT
Počet kreditů: 180

Tepe ti v žilách modrá ČVUŤácká krev a chceš, aby to všichni věděli? V tom případě ti v šatníku nesmí chybět tato vyladěná ČVUT mikina, se kterou získáš sílu lva.