Externí kluby

IAESTE

Činnost: zahraniční stáže a praxe, server iKariéra, seznamovací akce pro první ročník fakulty stavební - MALTA, veletrhy pracovních příležitostí, semináře na rozvoj osobnosti, komunikace s firmami, součást IAESTE International působící v 85 zemích světa.

www.iaeste.cz

International Student Club CTU in Prague

Činnost: Chceš dělat něco víc, než jen chodit na přednášky? Poznat nové přátele, získat cenné zkušenosti a užít si při tom spoustu zábavy? Tak přijď k nám! 

 

Vše, co děláme, se točí kolem nadšením zahraničních studentů na ČVUT. Mezi naše aktivity patří Buddy program, jazykové programy, inteGREAT parties a mnoho dalšího. Přidej se, staň se a Parťákem a pomoz nám s našimi projekty! ;)

www.isc.cvut.cz

Audiovizuální centrum ČVUT

Činnost: S nadšením studentů, očima umělců a duší vědců zachycuje nevšední okamžiky pomocí moderní techniky.

www.avc-cvut.cz

SPELEO FBMI

Činnost: speleoalpinistický a speleologický klub.

speleo.fbmi.cvut.cz

Engineers Prague

Činnost: Hokejový tým univerzit ČVUT, VŠE a ČZU v Praze, založený v roce 2017 jako nástupce týmu Technika Praha, od sezony 2015/2016 klubu hrajícího Evropskou Univerzitní Hokejovou Ligu (EUHL).

www.engineersprague.cz

RetroHerna

RetroHerna

Činnost: Sběr herních konzolí a počítačů. Prezentování sbírky, přednášky o herní historii a interaktivní muzeum.

retroherna.org

Spolek posluchačů architektury

Činnost:  Platforma pro organizování a setkávání se v rámci FA ČVUT a podněcování diskuse nad různými tématy, a to nejen z architektonického oboru.

spa-fa.cz

Czech Rocket Society

Činnost:  Spolek pro studenty, které zajímá a baví rakety a kosmonautika. Možnost studentů uplatnit své studium v praxi a hlavně experimentovat, zkoušet a tím se rozvíjet dále.

czechrockets.com