Ahoj Techniko!

Projekt Ahoj Techniko! je souborem čtyř akcí pořádaných Studentskou unií ČVUT začátkem akademického roku, které zahrnují pomoc a přivítání studentů prvního ročníku a studentů po návratu z prázdnin.

Vítejte na ČVUT je oficiální zahajovací párty, kde se mimo jiné křtí studenti prvních ročníků studujících na ČVUT.

Akce Prvák je zaměřená zejména na čerstvě přijaté studenty prvních ročníků všech fakult ČVUT, jimž má usnadnit jejich první kroky na vysoké škole.

Strahov Open Air je hudební festival pořádaný v areálu strahovských kolejí, který je volně přístupný všem příchozím návštěvníkům.

Kampus Fest je studentský pivní festival přímo v kampusu! Kromě bohatého doprovodného programu tě čekají i stánky studentských klubů a organizací. Pokud se budeš chtít setkaz přímo slidmi z daných spolků a zjistit o nich více, Kampus Fest je akce přesně pro tebe

Tento projekt vznikl z iniciativy členů Studentské unie za podpory samotného Českého vysokého učení technického, Fondu studentských projektů, ale i Správy účelových zařízení ČVUT. Tato akce se těší veliké oblibě především z důvodu toho, že člověk získá základní orientaci o vysoké škole či naváže nová přátelství.

Podrobnější informace k samotné akci jsou vždy zveřejňovány na webech všech klubů, rektorátu i v kalendáři akcí.